иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Стратегія «кокона»: надійний захист для новонародженого

16 Листопада 2020

Оновлено: 9 Лютого 2022

Автор:Кусевич Оксана Ігорівна

До появи малюка готується все сім’я. Звичайно ж, батьки й найближче оточення хочуть подбати про нього: забезпечити максимальний комфорт і звичайно ж захистити від хвороб. Захистити дитину ще до його народження і подарувати йому надійний захист від найнебезпечніших інфекцій можна ще до його народження, слідуючи стратегії «кокона». Про особливості цієї стратегії розповість лікар KinderKlinik Оксана Кусевич.

Коментар фахівця

Імунопрофілактика у дорослих пацієнтів є досить недооціненим напрямком. Крім планових ревакцинацій проти дифтерії та правця (у KinderKlinik доступна вакцина бельгійського виробництва), сезонної імунопрофілактики та щеплень за показаннями існує й інший режим вакцинації. Йдеться про превентивну стратегію «кокона».

Що таке стратегія «кокона»

Стратегія «кокона» є рекомендованим протоколом ВООЗ щодо захисту новонародженого від коклюшу та інших небезпечних інфекцій (менінгокока, вітряної віспи та ін.). Вона полягає в вакцинації матері вакциною, яка містить компонент кашлюку в 3 триместрі вагітності, а також імунопрофілактики найближчого оточення майбутнього малюка (чоловіка, найближчих родичів і т.д.). Згідно зі статистикою, при проходженні даної стратегії, ризик інфікування малюка скорочується до 95% (навіть за умови вакцинації обох батьків). Якщо ви хоті подбати про малюка ще до його появи на світ, слідуючи найсучаснішим протоколам доказової медицини — проконсультуйтеся з фахівцями KinderKlinik з цього питання.

Які вакцини для дорослих доступні в KinderKlinik

У всіх відділеннях клініки для пацієнтів доступні вакцини проти наступних інфекцій: • Коклюшу, дифтерії та правця • Вітряної віспи • Корі, краснухи та епідемічного паротиту • Менінгококової інфекції • Гепатиту A і В Також додатково доступні вакцини проти вірусу папіломи людини (для пацієнток 10-30 років) і пневмокока. Уточнити необхідність вакцинації, тип і черговість введення вакцини ви можете у сімейного лікаря KinderKlinik.

Потрібна вакцинація

Записатись
Як записатися на вакцинацію

Для запису на вакцинацію в будь-якому з відділень клініки  залиште заявку через форму зворотного зв’язку або зверніться за номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Адміністратор колл-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook