Діагностика патологій органу слуху вимагає комплексного підходу, адже середнє і внутрішнє вухо – одні з найбільш складних анатомічних зон. Фахівці KinderKlinik слідують високим стандартам діагностики та виносять 100% точний діагноз після комплексного обстеження. Так, ідеальним діагностичним доповненням до очного огляду ЛОР-лікаря є тімпанометрія. Цей неінвазивний, простий і високоінформативний метод діагностики дає фахівцеві повне уявлення про стан структур слухового аналізатора, дає можливість оперативно поставити точний діагноз. Давайте ж вивчимо цей метод і ознайомимося з думкою експерта з даного питання.
Показання до тімпанометрії
Показаннями до процедури є такі симптоми:
- Стійке зниження слуху
- Шум у вухах
- Патологічні виділення з слухового проходу
- Відчуття тиску або свербіння
- Травми слухового проходу
- Болі у вусі або скроневої області
- Раніше перенесені запальні процеси
Тимпанометрия є простим методом діагностики, який в поєднанні з очним оглядом дає лікаря максимально цілісне уявлення про характер патології. Детальніше про цю методику і її переваги розповідає експерт KinderKlinik, отоларіноголог Марина Кияниця: «Якщо говорити в загальному, то, тімпанометрія не замінить загальний огляд. Це додатковий метод дослідження, який дозволяє з більш високою точністю визначити ступінь зниження слуху і можливу її причину, виявити запальний або пухлинний процес, оцінити фізіологічну спроможність елементів середнього вуха. Але в ряді випадків, процедура є методом вибору в діагностиці. Наприклад, якщо говорити про визначення ступеня зниження слуху, то тімпанометрія має ряд переваг перед визначенням ступеня слуху розмовної і шепітної промовою.»
5 переваг процедури
- Висока специфічність дослідження
- Незначна тривалість
- Комфорт і простота виконання
- Точний контроль над перебігом захворювання
- Відсутність протипоказань і обмежень до проведення
Етапи тімпанометрії
- Огляд слухового каналу
- Введення зонда з фізіологічною силіконової насадкою
- Герметичне закриття просвіту слухового каналу
- Нагнітання повітря в порожнину з подальшим вимірюванням тиску
- Подача звукових коливань різної частоти через генератор
- Замір рухливості й еластичності барабанної перетинки, слухових кісточок
- Фіксація графіка і розшифровка результатів
Маєте питання?
Форма зворотнього зв'язку
Заявка відправлена, ми скоро зв'яжемось з вами
Як записатися на процедуру
Щоб записатися на процедуру залиште заявку в формі зворотного зв’язку або зверніться за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант колл-центру відповість на питання, що цікавлять і запише до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.
Ваш відгук