Пневмонії, ларингіти, обструктивні бронхіти та інші захворювання дихальних шляхів в останні роки досить часті у дітей різного віку. Такі захворювання викликаються різними вірусами або бактеріями. Крім того, органам дихання у дітей сильно шкодять забруднене повітря, пасивне куріння, ослаблення імунітету, алергічні реакції і безліч інших чинників. Вашу дитину тривалий час турбує кашель? З’явилися болі в грудях, задишка? Часто ставлять діагноз «обструктивний бронхіт»? Приходьте в KinderKlinik — ми проводимо спірографію! Це швидкий, точний і безболісний метод діагностики, який допоможе на ранній стадії виключити або виявити у дитини патології дихальних шляхів.
Спірографія — що це таке?
Спірографія (або спірометрія) — це метод діагностики, який допомагає визначити: – наявність обструктивних змін бронхів – ефективність лікування бронхіальної астми – інші патології бронхолегеневої системи.
Коли потрібне проведення спірографії?
- дитину тривалий час (3-4 тижні), частіше ночами, турбує сухий кашель;
- болі в грудях;
- відчуття неповного вдиху, задишка;
- бронхіальна астма;
- часті епізоди обструктивного бронхіту;
- спадкова схильність до захворювань дихальних шляхів або алергічних реакцій.
Як проводиться спірографія?
Дитина певним чином дихає в трубку апарата, дотримуючись рекомендацій лікаря. Запис функції дихання і аналіз цього запису проводяться за допомогою комп’ютера. Це підвищує точність і зручність дослідження.
Чи всім підходить обстеження?
Спірографія проводиться дітям старше 5 років. Адже для отримання достовірних даних потрібно, щоб під час проведення діагностики дитина «правильно» дихала, дотримуючись рекомендацій лікаря. Приходьте в KinderKlinik — ми швидко і без болю визначимо, чи є у дитини порушення в дихальній системі.
Лікар-алерголог KinderKlinik Ольга Горбатюк: «Спірографія допомагає виявити приховані порушення, які іноді складно діагностувати під час звичайного огляду. А своєчасна діагностика — запорука вчасно розпочатого лікування, що дозволить поліпшити якість життя дитини».
Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0 800 30 75 75 044 390 75 75 096 390 75 75
Читайте також: Респіраторно-синцитіальний вірус: для яких дітей найбільш небезпечний
Ваш відгук