Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Ультразвукова діагностика (УЗД) у Києві ≡ Клініка KinderKlinik

17 Червня 2024

Ультразвукова діагностика (УЗД)

УЗД, тобто ультразвукова діагностика, використовується практично у всіх напрямах медицини – загальна терапія, неврологія, гастроентерологія, урологія, травматологія та ортопедія, ендокринологія, кардіологія тощо. У медичному центрі KinderKlinik у Києві УЗД проводиться на сучасному обладнанні з докладним описом та роздруком фото обстежуваного органу. Ми забезпечуємо якісне дослідження та підтримуємо для нього доступну вартість.

 Що таке ультразвукова діагностика?

Щоб не боятись обстеження, важливо розуміти, що таке ультразвукова діагностика. Це метод дослідження, при якому через шкіру до внутрішніх органів надходить ультразвуковий сигнал. Різні тканини мають різну щільність, тому по-різному відбивають ультразвук. Виходячи з відбитих хвиль, апарат формує чорно-біле зображення на екрані. За ним лікар ультразвукової діагностики може виміряти розміри органу, перевірити структуру тканин та виявити більшість відхилень від норми. Це абсолютно безпечна дія на організм без будь-яких побічних ефектів.

Як приймає лікар ультразвукової діагностики?

Відвідуючи кабінет УЗД у KinderKlinik, ви можете розраховувати на професіоналізм фахівця, а також уважне та дбайливе ставлення. Наш УЗД лікар запросить вас зручно влаштуватися на кушетці, звільнити досліджувану частину одягу та розслабитися. За допомогою спеціального гелю, що покращує провідність ультразвуку, він проведе діагностику органів та дасть висновок із докладним описом. Все проходить у комфортній та спокійній обстановці. Лікар може відповісти на питання щодо його спеціалізації.

Ціна ультразвукової діагностики у клініці KinderKlinik

Наш медичний центр намагається підтримувати доступний прайс на свої послуги. Ціна ультразвукової діагностики утримується на прийнятному рівні та залежить від того, які органи будуть досліджені. Уточнити вартість можна за телефоном 0 800 33 85 94.

 Проводимо УЗД різних органів:

Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки)

Дозволяє виявити функціональні патології цих органів, новоутворення в них та зміну структури, сторонні тіла, у т.ч. каміння в жовчному міхурі та нирках.

Нейросонографія (НСГ)

Ультразвукова діагностика головного мозку у новонароджених, що виконується через ще не зарослий тім’яний отвір на голові дитини (до 1 року).

Комплексна ехокардіографія (ЕхоКГ)

Інформативний метод виявлення патологій серця та його судин, за допомогою якого можна виявити функціональні порушення та морфологічні зміни у роботі серцево-судинної системи.

УЗД кульшових суглобів у дітей (за методикою Графа)

Безпечний та інформативний метод виявлення у дітей віком до 3 місяців патологій у тазостегнових суглобах – вивиху, підвивиху та дисплазії.

УЗД м’яких тканин

Візуалізація для структурної оцінки м’язів, лімфатичної системи, підшкірної клітковини, шкіри, хрящової тканини тощо.

УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі

Обстеження, яке застосовується для оцінки фізіологічних особливостей сечового міхура та його здатності до ефективного випорожнення.

УЗД органів калитки

Використовується для перевірки розмірів та ехогенності яєчок у дорослих, підлітків та дітей – оскільки має велику діагностичну цінність в урології.

Ультразвукове дуплексне сканування судин нирок

Дозволяє візуалізувати вени та артерії у нирках, оцінити їх розміри, структуру та силу кровотоку.

УЗД нирок та сечового міхура

Дає можливість виявити основні патології у цих органах, пов’язані з травмами, вадами розвитку, захворюваннями, порушенням обміну речовин та сечовидільної функції.

УЗД щитоподібної залози

Направлено на оцінку функціональності щитовидки, виявлення змін у її тканинах, розмірах та формі, а також на виявлення новоутворень.

УЗД органів малого тазу

Актуально у гінекології, оскільки дає чітку картину стану матки, маткових труб, яєчників та сечового міхура, включаючи діагностику вагітності.

УЗД судин голови та шиї (доплерографія)

Направлено на оцінку стану судин та кровотоку, виявлення тромбів, ішемії та інших судинних порушень.

Ультразвукова діагностика у Києві

Центр KinderKlinik проводить для пацієнтів будь-якого віку ультразвукову діагностику у Києві. Записатися на дослідження ви можете в будь-якому з наших відділень у Голосіївському районі, на Подолі та Позняках, у Печерському районі, у Виноградарі. Ми гарантуємо приємний сервіс, точну діагностику та одну з найкращих цін на неї у Києві. Записуйтесь до лікаря за номером

0800 30 75 75

096 390 75 75

044 390 75 75  

 – приймаємо пацієнтів з усієї України.

 

FAQ

Чи є протипоказання для ультразвукової діагностики?

Абсолютних протипоказань для УЗД діагностики немає. Тимчасовим обмеженням може лише наявність запалення, шкірних захворювань і ушкоджень на шкірі в досліджуваної області.

 

Як підготуватись до УЗД?

Найчастіше специфічна підготовка не потрібна. Бажано за 1-2 дні відмовитись від вживання спиртних напоїв. Якщо потрібна ультразвукова діагностика сечового міхура, лікар може попросити прийти на УЗД із наповненим сечовим міхуром. Перед діагностикою ЗМТ бажано дотримуватись дієти, що запобігає підвищеному газоутворенню в ШКТ.

 

Чи потрібно щось брати із собою до кабінету ультразвукової діагностики?

У KinderKlinik є все потрібне. Для пацієнтів ми надаємо одноразові витрати. Візьміть із собою напрямок, якщо він є, а також медичну картку – це може допомогти у діагностиці.

 

Скільки триває ультразвукове дослідження?

Діагностика УЗД займає від 10 до 40 хвилин. Час залежить від типу обстеження.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook