fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

УЗД дітям: основні дослідження для контролю здоров’я вашої дитини

3 Червня 2020

Ультразвукова діагностика є доступним і високоінформативним методом обстеження для дітей будь-якого віку. Наприклад, обов’язкове УЗД для новонароджених включає нейросонографію (УЗД головного мозку) та обстеження кульшових суглобів. В ході дослідження лікар достовірно оцінює стан анатомічних структур, своєчасно виявляючи навіть найменші зміни.
Давайте ж дізнаємося, коли потрібно проводити УЗД дитині і де можна пройти це обстеження у зручний час.

Показання до процедури

 

 

Оскільки ультразвук не чинить ніякого впливу на організм дитини (на відміну від рентген-випромінювання при комп’ютерної томографії, наприклад), УЗД-дослідження можна проводити як в рамках профілактичного огляду, так і при наявності прямих показань(наявність скарг, потрапляння в групу ризику).

Профілактичні (скринінгові) УЗД включають обстеження наступних зон:
• Головний мозок (нейросонографія в перші місяці життя)
• Тазостегнові суглоби (перші місяці життя)
• Черевна порожнина і заочеревинного простору (нирки)
• УЗД серця (ехокардіографія)
• Мошонка

При наявності скарг також можливе проведення доплерографії з оцінкою кровотоку в судинах голови і шиї (в KinderKlinik ця послуга доступна в філії за адресою вул. Олександра Мишуги 2, метро Позняки), розширене дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози, тимуса.

Можливості KinderKlinik

У філіях KinderKlinik встановлено сучасне обладнання експертного класу. З його допомогою лікарі проводять повний спектр досліджень, отримуючи точне зображення досліджуваних зон. Крім того, на базі відділення за адресою Вишгородської 45/2 функціонує цілодобовий стаціонар з можливістю екстреного обстеження. Ви можете звернутися за допомогою до експертів у будь-який час, без перерв та вихідних.

Наші лікарі

Серед висококваліфікованих експертів KinderKlinik на УЗД-діагностики спеціалізуються наступні лікарі:

Хараберюш Галина Миколаївна — фахівець з клінічним стажем понад 16 років. Лікар закінчила престижні курси «Public Health: УЗД школа», постійно займається самоосвітою, є членом наукових товариств. Спеціалізується на діагностиці патологій шлунково-кишкового тракту і щитоподібної залози.

Алексєєнко Олена Олександрівна — діагност зі стажем понад 5 років, спеціалізується на УЗД органів черевної порожнини і малого тазу. Постійно самовдосконалюється, вивчає медичну літературу, регулярно відвідує профільні конференції та з’їзди курси, майстер-класи.

Остапенко Оксана Валентинівна — експерт з клінічним стажем понад 16 років. Відвідували курси «Клінічна нейросонографія та доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку», чудово ладнає з дітьми з перших місяців життя.

Шипот Галина Миколаївна — займається ультразвуковою діагностикою понад 10 років.  Основний напрямок спеціалізації — комплексне ультразвукове обстеження новонароджених, ультразвукове дослідження серця, ультразвукова оцінка серця після хірургічних корекцій.

Дрюк Анна Олексіївна — експерт зі стажем понад 28 років, фахівець з ультразвукової діагностики патологій ендокринної системи, тазостегнових суглобів, шлунково-кишкового тракту, молочних залоз, гінекології, урології, доплерографії.

Як записатись на обстеження

Запишіться на процедуру через форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами:

0800 30 75 75
096390 75 75
044390 75 75
Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця в зручний для вас час.
Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.