Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

УЗД щитовидної залози у Києві ≡ Клініка KinderKlinik | Зробити УЗД щитовидної залози

9 Червня 2020

Оновлено: 17 Червня 2024

Щитоподібна залоза є одним з найважливіших компонентів ендокринної системи. Поглинаючи йод, залоза утворює гормони, які впливають на всі аспекти життєдіяльності організму, починаючи від інтенсивності обміну речовин, закінчуючи формуванням нервової системи у плода. Тому для повноцінної якості життя, важливо систематично досліджувати залозу за допомогою простого і неінвазивного ультразвукового дослідження.

Показання до УЗД щитоподібної залози

Ультразвукове дослідження щитоподібної залози рекомендовано регулярно виконувати з профілактичною метою починаючи з підліткового віку. Діагностичне УЗД щитовидної залози показано в разі наступних скарг:

 • відчуття «кома» в горлі
 • затрудненнi ковтання
 • осиплості голосу
 • диспропорціональне збільшення шиї в розмірах
 • невмотивований набір або втрата маси
 • для контролю перебігу раніше діагностованого захворювання

При появі одного або декількох скарг необхідно звернутися до лікаря для дообстеження.

Ціна УЗД щитовидної залози KinderKlinik

Наша клініка з особливим теплом відноситься до юних пацієнтів, тому ми робимо все, щоб подбати про їх здоров’я, в тому числі пропонуємо прийнятну ціну на УЗД щитовидки. Завдяки цьому важливе дослідження на якісному рівні стає доступним більшій кількості людей.

Базова вартість УЗД щитовидки низька, т.к. включає діагностику самої залози. Зазвичай вона займає 10-20 хвилин із видачею результатів. Дещо збільшується ціна УЗД щитовидної залози при додатковому проведенні доплерографічного дослідження.

Чим краще платне УЗД щитовидної залози?

У порівнянні з безкоштовним скринінгом у поліклініці платне УЗД щитовидної залози має важливі переваги:

 • Не треба чекати багато днів. Ми приймемо вас найближчим часом після дзвінка.
 • Немає необхідності довго сидіти у черзі в лікарні. Приймаємо за записом у призначений час.
 • Висока точність зображення та даних. Наші лікарі працюють на сучасному устаткуванні, здатному виявити навіть найменші відхилення від норми, а також провести доплерографію.
 • Ви отримуєте результат з УЗД щитовидної залози відразу на руки. Не треба чекати інтерпретацію чи приходити за «відповіддю» за час.

Ще одна перевага — докладніше вказані результати УЗД щитовидної залози. У них наш лікар позначає абсолютно всі розміри, дані по доплерографічному дослідженню кровотечі щитовидних артерій, параметри виявлених відхилень і т.д. Завдяки цьому лікар-ендокринолог отримує максимально точне уявлення про стан щитовидки, ставить правильний діагноз та призначає коректне лікування.

Як зробити УЗД щитовидної залози дитині?

У нашому центрі в Києві створено комфортні умови, щоб ви могли зробити УЗД щитовидної залози дитині швидко та без сліз. Намагайтеся заздалегідь налаштувати малюка на те, що це не лікарняний жах, і цікава пригода і можливість дізнатися, що ж у нього всередині, за допомогою особливого фотоапарата. Доброзичливі лікарі нашої клініки завжди підтримають вашу історію, щоб дитині було спокійніше та легше. Ціна УЗД щитовидної залози від цих заходів не змінюється.

Коли дитина готова до УЗД, її потрібно покласти на кушетку та підкласти під плечі невеликий валик. Далі лікар нанесе гель, що проводить, і акуратно буде досліджувати орган у двох площинах за допомогою датчика. Зображення відображається на моніторі УЗД в режимі реального часу. Наприкінці потрібно буде витерти гель одноразовою серветкою і кілька хвилин почекати, поки лікар закінчить складання ув’язнення.

Як записатися на обстеження

Записатися на УЗД щитоподібноїї залози можна через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефонами:

0800 30 75 75

096 390 75 75

044 390 75 75  

Представник контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

FAQ

Чи потрібна підготовка перед УЗД на щитовидну залозу?

УЗД обстеження щитовидної залози не потребує специфічної підготовки. Проте є невеликі обмеження на день проведення дослідження. У багатьох дітей навіть при легкому натисканні датчика в ділянці шиї виникають блювотні позиви. Краще за 3 години до УЗД відмовитися від їди, а за 1 годину обмежити пиття. Попередьте лікаря про препарати, що приймаються.

Які захворювання покаже УЗД діагностика щитовидної залози?

Ультразвукова діагностика щитовидної залози — один із найінформативніших методів її дослідження. Вона покаже наявність вроджених аномалій, вузлів, кіст, фрагментарну структуру, дифузно-токсичний зоб, гіпотиреоз (зниження функції), пухлини та запалення (тиреоїдит).

Чи обов’язково робити УЗД щитовидної залози у дітей?

Потрібно обов’язково регулярно проводити УЗД щитовидної залози у дитини, хоча б 1 раз на рік, з метою скринінгу. Це допоможе своєчасно виявити збої в роботі щитовидки, які можуть суттєво впливати на фізичний, психомоторний та інтелектуальний розвиток дитини.

Коли не можна робити УЗД щитовидки?

Загалом для УЗД щитовидної залози протипоказання відсутні, оскільки це дослідження не передбачає втручання в організм та будь-які інвазії. Єдине обмеження – порушення на шкірі у дослідженій галузі. УЗД не робиться при екземі, стрептодермії, хворобливих висипах, опіках та інших серйозних патологіях.

Де можна зробити УЗД щитовидної залози у Києві?

У всіх центрах мережі KinderKlinik можна зробити УЗД щитовидки. Ми приймаємо пацієнтів у Голосіївському районі, Печерському районі, Виноградарі, на Подолі та Позняках. Ми приймаємо пацієнтів не лише зі столиці, а й з інших міст України.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook