иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

В KinderKlinik з’явився експрес-тест для визначення ентеровірусів

15 Травня 2019

Оновлено: 6 Грудня 2021

Автор:Гаврилюк Ірина Мирославівна

Ваша дитина підхопила якийсь вірус і захворіла? У неї нежить, кашель, підскочила температура або кон’юнктивіт, біль в м’язах, висип, блювання, діарея, болі в животі? Усі ці та багато інших неприємних симптомів здатні викликати ентеровіруси. KinderKlinik пропонує унікальну послугу — експрес-тест на ентеровірус, який буквально за 30 хвилин підтвердить або виключить у дитини діагноз «ентеровірус». Швидко, точно і абсолютно безболісно!

Які переваги?

 • швидкий тест (результат буде готовий протягом 30 хвилин)
 • абсолютно не боляче (тест проводиться по калу дитини)
 • аналізи проводяться під контролем досвідченого лікаря-лаборанта.

Отримавши результати тестів, педіатри KinderKlinik зможуть з максимальною точністю і оперативністю почати правильне лікування. Така діагностика особливо актуальна зараз, з настанням теплих днів, коли діти частіше заражаються ентеровірусами (кишковими вірусами). Навесні-влітку ми всією сім’єю виїжджаємо на природу, дачу, озеро, пікніки — в цей час вище ризик того, що дитина не помиє руки, вип’є води з «чистого» джерела, з’їсть брудне яблуко, випадково проковтне воду з водоймища, басейну. Ентеровірусами можна заразитися і повітряно-крапельним шляхом (при кашлі, чханні іншої людини).

Відмінна риса ентеровірусів — вони здатні вражати практично всі органи і тканини. Тому можуть спостерігатися симптоми як при грипі, кишкові прояви, кон’юнктивіт і безліч інших форм захворювання (м’язові болі, висип, паралічі, судоми та ін.). Симптоми можуть різнитися від легкого нездужання до важких станів. У таких випадках дуже важливо вчасно вибрати правильну тактику лікування. Для цього необхідно швидко і оперативно виявити причину нездужання дитини — в цьому Вам допоможе експрес-тест для визначення ентеровірусів, який проводять в KinderKlinik. Якихось 30 хвилин — і результат тесту готовий!

Лікар-педіатр KinderKlinik Ірина Гаврилюк додала: «Ми дуже раді, що у нас з’явився експрес-тест на ентеровірус, він допоможе більш точно, правильно і обґрунтовано призначати лікування і робити прогнози щодо захворювання. Раніше ми могли лише припускати клінічно (за симптомами), що у дитини ентеровірусна інфекція, а зараз цей експрес-тест дозволяє діагностувати точно. Маючи на руках достовірні результати аналізів, ми, відповідно, можемо вибрати правильну тактику лікування».

Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0800 30 75 75, 096 390 75 75, 044 390 75 75.

Читайте також: В KinderKlinik з’явилися супершвидкі тести на віруси!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook