иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вакцина від поліомієліту рятує життя 

14 Квітня 2021

Оновлено: 10 Вересня 2023

Автор:Кусевич Оксана Ігорівна

Напередодні Європейського тижня імунізації ми вважаємо за потрібне нагадати про важливість щеплення від поліомієліту. Україна знаходиться серед країн, де ризик поширення цього захворювання на високому рівні і зменшити його може лише підтримка високого рівня охоплення вакцинацією. В сусідніх країнах наразі склалася надзвичайна ситуація, викликана спалахом поліомієліту.

Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується ураженням ЦНС і виникненням паралічів. Воно передається через слину та фекалії від людини до людини, найчастіше через брудні руки, а найбільш сприйнятливими до нього є діти віком до 5 років.

Хвороба може протікати у дітей та дорослих без симптомів, а може бути у вигляді паралічу, що вражає будь-які області тіла. Слід зауважити, що функції уражених хворобою нервів і м’язів не відновлюються навіть після одужання. Ніякого лікування від цього захворювання не існує, а в деяких випадках воно може призводити до смерті (5% випадків). Окрім того, поліомієліт може викликати деформацію хребта і кінцівок, що робить людину інвалідом на все життя, а також сприяє іншим ускладненням: пневмонія, міокардит, важкі шлунково кишкові розлади. 

Єдиний спосіб захисту від поліомієліту – це щеплення. Перша доза вводиться дитині на другому місяці життя, а для того, аби сформувати імунітет до поліомієліту назавжди, людині достатньо шість доз вакцини.

У Kinderklinik є шестикомпонентна вакцина, яка захищає в тому числі й від поліомієліту і рятує вашу дитину від небезпеки, що може коштувати здоров’я або життя. Зробивши щеплення у нашій клініці, ви отримуєте вакцину європейської якості, індивідуальний графік вакцинації від досвідчених педіатрів, огляд дитини перед маніпуляцією, а також контроль її стану після щеплення. 

Будьте свідомими і пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook