fbpx
иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вакцина від поліомієліту рятує життя 

14 Квітня 2021

Оновлено: 16 Вересня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

Напередодні Європейського тижня імунізації ми вважаємо за потрібне нагадати про важливість щеплення від поліомієліту. Україна знаходиться серед країн, де ризик поширення цього захворювання на високому рівні і зменшити його може лише підтримка високого рівня охоплення вакцинацією. В сусідніх країнах наразі склалася надзвичайна ситуація, викликана спалахом поліомієліту.

Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується ураженням ЦНС і виникненням паралічів. Воно передається через слину та фекалії від людини до людини, найчастіше через брудні руки, а найбільш сприйнятливими до нього є діти віком до 5 років.

Хвороба може протікати у дітей та дорослих без симптомів, а може бути у вигляді паралічу, що вражає будь-які області тіла. Слід зауважити, що функції уражених хворобою нервів і м’язів не відновлюються навіть після одужання. Ніякого лікування від цього захворювання не існує, а в деяких випадках воно може призводити до смерті (5% випадків). Окрім того, поліомієліт може викликати деформацію хребта і кінцівок, що робить людину інвалідом на все життя, а також сприяє іншим ускладненням: пневмонія, міокардит, важкі шлунково кишкові розлади. 

Єдиний спосіб захисту від поліомієліту – це щеплення. Перша доза вводиться дитині на другому місяці життя, а для того, аби сформувати імунітет до поліомієліту назавжди, людині достатньо шість доз вакцини.

У Kinderklinik є шестикомпонентна вакцина, яка захищає в тому числі й від поліомієліту і рятує вашу дитину від небезпеки, що може коштувати здоров’я або життя. Зробивши щеплення у нашій клініці, ви отримуєте вакцину європейської якості, індивідуальний графік вакцинації від досвідчених педіатрів, огляд дитини перед маніпуляцією, а також контроль її стану після щеплення. 

Будьте свідомими і пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook