Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Вакцинація від ВПЛ знижує ризик розвитку раку на 87%

22 Листопада 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Осиповська Ганна Миколаївна

Рак шийки матки посідає друге місце серед онкологічних захворювань, що найчастіше виникають у жінок. Причиною 70% цього діагнозу є 16 та 18 штами вірусу папіломи людини.

Коли вірус перебуває в організмі, він може розвивати аномальні клітини в шийці матки, які з часом переростають у рак. З ВПЛ також пов’язують 80% раку вульви та піхви та 90% випадків раку анального каналу.

Лікування від ВПЛ не існує, але ми можемо запобігти цим процесам шляхом вакцинації. Вакцини Церварікс і Гардасил вводяться дітям у період з 9 років, захищаючи в майбутньому від ВПЛ, а відтак значно знижуючи ризик вищезгаданих видів раку.

Нещодавні дослідження Королівського коледжу Лондона, опубліковані в журналі The Lancet, вразили своїми висновками. Вчені вивчили результати програми вакцинації проти ВПЛ із застосуванням препарату Церварікс.

Згідно з дослідженням, у дівчаток, яких вакцинували проти ВПЛ у віці 12-13 років у 2008 році, на 87% знизився ризик розвитку раку шийки матки. Введення препарату у віці 14-16 років знизило ризик розвитку цього захворювання на 62%, у 16-18 років – на 34%.

Відповідно, чим раніше проведено вакцинацію, тим кращий захист вона забезпечує дитині.

Церварікс та Гардасіл рекомендовані до введення дітям з 9 років до початку статевого життя. Залежно від віку, повний курс вакцинації складатиметься з 2 або 3 доз.

Церварікс і Гардасіл доступні у всіх відділеннях KinderKlinik. Наші педіатри проконсультують з усіх питань щодо вакцин та допоможуть вибрати необхідну.

Здоров’я починається з дитинства!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook