fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вакцинація в карантин

21 Травня 2020

Оновлено: 24 Травня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

ВООЗ рекомендує, KinderKlinik виконує: чому не варто відкладати планову вакцинацію в карантин

У період пандемії COVID 19 багато хто міркує «чи варто робити планові щеплення в карантин?». Необхідність виходити з дому, турбота про здоров’я дитини, страх можливих ускладнень або надмірного навантаження на імунну систему малюка — багато батьків ставлять собі ці питання. розмірковуючи про необхідність вакцинації на період карантину. Але що буде, якщо відкласти щеплення, поки ситуація не стане стабільною?

Що говорить ВООЗ

Якщо зараз масово відкласти планову вакцинацію, то всього через кілька місяців нас чекає спалах інфекційних захворювань, більш заразних і небезпечних, ніж COVID 19. Цієї ж думки дотримуються й експерти ВООЗ. Згідно із заявою від 20.03.20, щеплення дітям під час епідемії повинні виконуватися в рутинному режимі. Епідеміологи ВООЗ відзначають, що при дотриманні в клініках всіх санітарно-епідеміологічних норм, ризики зараження зведені до мінімуму, тому не варто відкладати планові первинну вакцинацію і ревакцинацію. Ситуацію з вакцинацією дітей в період карантину коментує експерт KinderKlinik, лікар-педіатр Марія КРЕПАК: «ВООЗ і МОЗ в один голос стверджують — карантин не приводом відкладати вакцинацію. Також, хотілося б зробити акцент на тому, що вакцина не створює значного навантаження на імунітет малюка. Наш організм — складна, збалансована система, яка щодня контактує з тисячами вірусів і бактерій ззовні. Так що планова вакцинація не виступить в якості значного критичного фактора. Подбайте про свою дитину, захистивши ії вакциною».

Вакцинація дітей і дорослих на карантині: KinderKlinik знає як

Проблема імунізації також ускладнюється тим, що багато державних клінік та кабінетів для щеплень закриті на період пандемії. У цих же умовах також неможливо контролювати якість зберігання вакцин. Недотримання термінів і температурного режиму може критично вплинути на якість препарату, а також на ризик розвитку побічних реакцій. Оптимальним рішенням цій ситуації, є вакцинація в приватному кабінеті. Лікар проведе ретельне попереднє обстеження, детально розповість про можливі реакції, дасть супутні рекомендації. Якість вакцин в приватних кабінетах також підлягає суворому контролю: перевірені виробники, досвідчений персонал, суворе дотримання температурного режиму та інших параметрів, виключають розвиток небажаних реакцій внаслідок порушень норм зберігання. Якщо ви хочете захистити себе і свою дитину від інфекцій — зверніться за консультацією до експертів KinderKlinik. Попри карантин наші відділення працюють у звичному режимі. Ми проводимо планову імунізацію як дітей, так і дорослих. Важливо відзначити, що ми ретельно дотримуємося всіх протиепідемічних заходів: на відміну від інших приватних медичних центрів у нас є розділення потоків пацієнтів. На процедуру вакцинації ви потрапите через вхід, призначений для здорових пацієнтів. Це виключає контакт з інфекційними хворими, і як результат ризик зараження в клініці.

Бажаєте вакцинувати всю родину?

Записатись

Вакцинація в KinderKlinik: як проводиться, доступні програми

Процедура вакцинації включає 5 обов’язкових етапів:

1. Огляд і консультація фахівця — перед щепленням ви розмовляєте з фахівцем. Якщо ви хочете імунізувати дитину — консультацію дає педіатр. Він проведе загальний огляд, відповість на питання (особливості режиму, необхідність приймання ліків і т.д.). Для дорослих, які бажають вакцинуватися, процедура аналогічна.

2. Лабораторна діагностика – перед щепленням ви можете здати загальні аналізи крові та сечі. Ці прості і швидкі тести допоможуть достовірно оцінити стан малюка, усунути переживання батьків і стати додатковими скринінговими тестами для історії розвитку дитини.

3. Оцінка результатів — якщо за результатами обстеження не виявлено будь-яких відхилень, проводиться контрольний огляд, дитина направляється в кабінет для вакцинаціі.

4. Вакцинація — всі вакцини в KinderKlinik мають сертифікати якості міжнародного зразку. Ампулу з препаратом виймають з термостата безпосередньо перед введенням. Медпрацівник вступає в контакт з дитиною, щоб мінімізувати стрес від процедури. Введення вакцини проводять згідно з протоколом (внутрішньом’язово, перорально і т.д.). У KinderKlinik є всі необхідні види вакцин, як для щеплень за календарем (АКДП, поліомієліт, гепатит В та ін.), так і для інших протоколів імунізації (сезонне щеплення від грипу, вакцина від вітряної віспи, менінгококової інфекції, вакцина від ВПЛ).

5. Контроль стану — після процедури лікар спостерігає за станом пацієнта протягом 30 хвилин. При відсутності негативних індивідуальних реакцій — консультація завершена, відповідні записи вносять в індивідуальну карту пацієнта. Доступні пакети вакцинації • Вакцинація дітей за календарем — планові щеплення дітям згідно з календарем, затвердженого МОЗ України. • Планова вакцинація дорослих — сезонна вакцинація проти грипу, індивідуальна ревакцинація від гепатиту А та В, вітряної віспи, дифтерії та правця. • Вакцинація за схемою «Кокон» — унікальний пакет імунізації, розроблений доказовими експертами KinderKlinik. Це планова вакцинація найближчих родичів вагітної жінки, з метою захисту новонародженого від інфекцій (кашлюк, кір, поліомієліт та ін).

Як записатися на щеплення

Щоб записатися на вакцинацію в KinderKlinik ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами: 0800 30 75 75, 096 390 75 75.

Оператор контакт-центру зорієнтує вас і запише на прийом до фахівця.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

16 Жовтня 2021
Ганна Макаренко - дитячий психіатр KinderKlinik

Ми познайомимо вас з однією з провідних фахівчинь напрямку - Ганною Макаренко.

6 Жовтня 2021
Як допомогти дитині адаптуватися в дитячому садку?

Як допомогти малюкові адаптуватися до нового режиму і середовища?

27 Вересня 2021
Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи?

Як батькам впоратися з цією проблемою і прищепити малюкові любов до знань - розповідає дитячий психолог.

KinderKlinik працює в безпечному режимі 24/7

Відвідуючи КіндерКлінік Ви і Ваш малюк перебуваєте в повній безпеці!

 • весь наш персонал здійснює прийом лише в масках і рукавичках;
 • все поверхні в клініці постійно обробляються дезінфікуючими засобами, а в приміщеннях регулярно працюють рециркулятори;
 • у всіх наших відділеннях є 2 входи для того, щоб здорові і хворі діти не перетиналися між собою
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.