иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вакцинація в карантин

21 Травня 2020

Оновлено: 24 Травня 2021

Автор:Крепак Марія Сергіївна

ВООЗ рекомендує, KinderKlinik виконує: чому не варто відкладати планову вакцинацію в карантин

У період пандемії COVID 19 багато хто міркує «чи варто робити планові щеплення в карантин?». Необхідність виходити з дому, турбота про здоров’я дитини, страх можливих ускладнень або надмірного навантаження на імунну систему малюка — багато батьків ставлять собі ці питання. розмірковуючи про необхідність вакцинації на період карантину. Але що буде, якщо відкласти щеплення, поки ситуація не стане стабільною?

Що говорить ВООЗ

Якщо зараз масово відкласти планову вакцинацію, то всього через кілька місяців нас чекає спалах інфекційних захворювань, більш заразних і небезпечних, ніж COVID 19. Цієї ж думки дотримуються й експерти ВООЗ. Згідно із заявою від 20.03.20, щеплення дітям під час епідемії повинні виконуватися в рутинному режимі. Епідеміологи ВООЗ відзначають, що при дотриманні в клініках всіх санітарно-епідеміологічних норм, ризики зараження зведені до мінімуму, тому не варто відкладати планові первинну вакцинацію і ревакцинацію. Ситуацію з вакцинацією дітей в період карантину коментує експерт KinderKlinik, лікар-педіатр Марія КРЕПАК: «ВООЗ і МОЗ в один голос стверджують — карантин не приводом відкладати вакцинацію. Також, хотілося б зробити акцент на тому, що вакцина не створює значного навантаження на імунітет малюка. Наш організм — складна, збалансована система, яка щодня контактує з тисячами вірусів і бактерій ззовні. Так що планова вакцинація не виступить в якості значного критичного фактора. Подбайте про свою дитину, захистивши ії вакциною».

Вакцинація дітей і дорослих на карантині: KinderKlinik знає як

Проблема імунізації також ускладнюється тим, що багато державних клінік та кабінетів для щеплень закриті на період пандемії. У цих же умовах також неможливо контролювати якість зберігання вакцин. Недотримання термінів і температурного режиму може критично вплинути на якість препарату, а також на ризик розвитку побічних реакцій. Оптимальним рішенням цій ситуації, є вакцинація в приватному кабінеті. Лікар проведе ретельне попереднє обстеження, детально розповість про можливі реакції, дасть супутні рекомендації. Якість вакцин в приватних кабінетах також підлягає суворому контролю: перевірені виробники, досвідчений персонал, суворе дотримання температурного режиму та інших параметрів, виключають розвиток небажаних реакцій внаслідок порушень норм зберігання. Якщо ви хочете захистити себе і свою дитину від інфекцій — зверніться за консультацією до експертів KinderKlinik. Попри карантин наші відділення працюють у звичному режимі. Ми проводимо планову імунізацію як дітей, так і дорослих. Важливо відзначити, що ми ретельно дотримуємося всіх протиепідемічних заходів: на відміну від інших приватних медичних центрів у нас є розділення потоків пацієнтів. На процедуру вакцинації ви потрапите через вхід, призначений для здорових пацієнтів. Це виключає контакт з інфекційними хворими, і як результат ризик зараження в клініці.

Бажаєте вакцинувати всю родину?

Записатись

Вакцинація в KinderKlinik: як проводиться, доступні програми

Процедура вакцинації включає 5 обов’язкових етапів:

1. Огляд і консультація фахівця — перед щепленням ви розмовляєте з фахівцем. Якщо ви хочете імунізувати дитину — консультацію дає педіатр. Він проведе загальний огляд, відповість на питання (особливості режиму, необхідність приймання ліків і т.д.). Для дорослих, які бажають вакцинуватися, процедура аналогічна.

2. Лабораторна діагностика – перед щепленням ви можете здати загальні аналізи крові та сечі. Ці прості і швидкі тести допоможуть достовірно оцінити стан малюка, усунути переживання батьків і стати додатковими скринінговими тестами для історії розвитку дитини.

3. Оцінка результатів — якщо за результатами обстеження не виявлено будь-яких відхилень, проводиться контрольний огляд, дитина направляється в кабінет для вакцинаціі.

4. Вакцинація — всі вакцини в KinderKlinik мають сертифікати якості міжнародного зразку. Ампулу з препаратом виймають з термостата безпосередньо перед введенням. Медпрацівник вступає в контакт з дитиною, щоб мінімізувати стрес від процедури. Введення вакцини проводять згідно з протоколом (внутрішньом’язово, перорально і т.д.). У KinderKlinik є всі необхідні види вакцин, як для щеплень за календарем (АКДП, поліомієліт, гепатит В та ін.), так і для інших протоколів імунізації (сезонне щеплення від грипу, вакцина від вітряної віспи, менінгококової інфекції, вакцина від ВПЛ).

5. Контроль стану — після процедури лікар спостерігає за станом пацієнта протягом 30 хвилин. При відсутності негативних індивідуальних реакцій — консультація завершена, відповідні записи вносять в індивідуальну карту пацієнта. Доступні пакети вакцинації • Вакцинація дітей за календарем — планові щеплення дітям згідно з календарем, затвердженого МОЗ України. • Планова вакцинація дорослих — сезонна вакцинація проти грипу, індивідуальна ревакцинація від гепатиту А та В, вітряної віспи, дифтерії та правця. • Вакцинація за схемою «Кокон» — унікальний пакет імунізації, розроблений доказовими експертами KinderKlinik. Це планова вакцинація найближчих родичів вагітної жінки, з метою захисту новонародженого від інфекцій (кашлюк, кір, поліомієліт та ін).

Як записатися на щеплення

Щоб записатися на вакцинацію в KinderKlinik ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами: 0800 30 75 75, 096 390 75 75.

Оператор контакт-центру зорієнтує вас і запише на прийом до фахівця.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook