иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вакцинація від ВПЛ – захист дитини від онкології в майбутньому

11 Травня 2021

Оновлено: 10 Вересня 2023

Автор:Насібян Татевік Седраківна

Рак шийки матки – жахаючий діагноз для будь-якої жінки. Цей вид онкології займає друге місце серед всіх онкологічних захворювань у жінок. Однак тепер ми можемо захистити від нього своїх дітей шляхом профілактичної вакцинації! 

Наскільки небезпечний ВПЛ? 

Близько 70% випадків раку шийки матки викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). 16 і 18 штами цього вірусу володіють високим онкогенних потенціалом, і саме вони найчастіше можуть спровокувати розвиток раку. 

ВПЛ часто нейтралізується імунною системою, але тривала присутність вірусу в організмі жінки може призвести до розвитку аномальних клітин в шийці матки – передракового стану. 

Як передається ВПЛ? 

Вірус передається статевим шляхом, тому вакцинацію слід проводити до початку статевого життя з 9 до 15 років. Рідше ВПЛ може передаватися контактно-побутовим шляхом. 

При цьому, якщо жінка у віці до 45 років не інфікована цим вірусом, то також є сенс вакцинуватися. 

Як виявити ВПЛ в організмі? 

У 90% випадків вірус, потрапивши в організм людини, проходить сам протягом декількох місяців після інфікування без будь-яких втручань під дією імунної системи людини. Іноді для цього потрібно до 2 років. 

Для того, щоб зрозуміти інфікована людина ВПЛ чи ні необхідно здати аналіз, який покаже чи є вірус в організмі, якщо є, то які його штами і в якій кількості.

Чи можна вірус вилікувати? 

На сьогоднішній день ніякого ефективного лікування від ВПЛ не існує, він складно піддається терапії. Будь-яке лікування спрямоване на усунення проявів ВПЛ – бородавок або дисплазії шийки матки при виявленні атипових клітин в мазках. 

 Як працює вакцина? 

Внутрішньом’язове введення вакцини в організм людини запускає процес утворення антитіл, які захищають організм від майбутніх ВПЛ-інфекцій, а отже суттєво знижує ризик розвитку раку шийки матки.

В KinderKlinik в наявності завжди є вакцина від 16 і 18 типів вірусу папіломи людини, які здатні захистити дитину від розвитку раку шийки матки. Подбайте про майбутнє своєї дитини і захистіть її від раку – вакцинуйте!

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook