иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вітаємо у KinderKlinik нових лікарів!

4 Січня 2022

Оновлено: 4 Січня 2022

Автор:Петреман Тетяна В’ячеславівна

Раді повідомити про поповнення у команді доказових лікарів KinderKlinik! До нашого колективу приєднались педіатриня Тетяна Петреман, а також ортопеди-травматологи Костянтин Мусін і Михайло Коростильов.

А тепер докладніше про кожного!

Тетяна Петреман очолила відділення клініки по вул. К.Бендукідзе, 2. Лікарка має багато років досвіду роботи з дітьми різного віку, що дозволяє їй легко знаходити спільну мову з будь-яким малюком. Тетяна В’ячеславівна діагностує і лікує різні захворювання у дітей від 0 до 18 років. Вона поєднує практичну роботу з дітками і наукову. Так, лікарка має друковані роботи і постійно бере участь у наукових спеціалізованих конференціях. Є членкинею Європейської та Української академії педіатрії.

До Тетяни В’ячеславівни можна звернутися з симптомами ГРВІ, захворювань дихальних шляхів, травної системи, шкірних захворювань. Лікарка розповість все про немовлят та догляд за ними. Спостерігаючи свого малюка у Тетяни В’ячеславівни, ви можете бути впевнені у тому, що він зростатиме і розвиватиметься згідно з принципами доказової медицини. Своєю головною метою лікарка вважає допомогу своїм маленьким пацієнтами вирости здоровими дорослими. 

Тетяна Петреман веде прийом у відділенні по вул. Бендукідзе, 2.

Костянтин Мусін – досвідчений лікар-ортопед-травматолог, який вже 22 роки працює з малюками.

Лікар систематично підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у конференціях, семінарах та вебінарах, проходячи курси тематичного удосконалення та вивчаючи професійну літературу. Костянтин Віленович є членом Української асоціації дитячих ортопедів-травматологів.

Лікар діагностує та лікує травматичні ушкодження, а також вроджені та набуті деформації верхніх та нижніх кінцівок у дітей різного віку.

Костянтин Віленович обожнює дітей за їхню щирість та позитив і саме за це любить свою роботу!

Лікар приймає пацієнтів у відділенні за адресою вул. О. Мишуги, 2.

Михайло Коростильов – молодий та амбітний лікар, який спеціалізується на дитячий ортопедії. За роки своєї роботи з дітьми фахівець вже встиг завоювати батьків своїми знаннями та професіоналізмом. 

Лікар працює з дітьми різного віку, проводить профілактичні огляди, діагностує та лікує вроджені та набуті деформації кінцівок та тулуба. Найпопулярнішими захворюваннями, з якими доводиться працювати Михайлу Євгеновичу є сколіоз, плоскостопість, кривошия та дисплазія кульшових суглобів.

На своїх консультаціях лікар докладно вивчає анамнез і історію пацієнта, щоб надати рекомендації, виходячи з індивідуальних особливостей дитини.

Лікар цінує свою роботу за те, що має можливість працювати з дітьми, яких любить за щирість, посмішки та безпосередність.

Михайло Коростильов консультує у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та О. Мишуги, 2.

Аби записатися на прийом до лікарів – звертайтеся у контакт-центр KinderKlinik за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook