Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Вітаємо у KinderKlinik нових лікарів!

4 Січня 2022

Оновлено: 4 Січня 2022

Автор:Петреман Тетяна В’ячеславівна

Раді повідомити про поповнення у команді доказових лікарів KinderKlinik! До нашого колективу приєднались педіатриня Тетяна Петреман, а також ортопеди-травматологи Костянтин Мусін і Михайло Коростильов.

А тепер докладніше про кожного!

Тетяна Петреман очолила відділення клініки по вул. К.Бендукідзе, 2. Лікарка має багато років досвіду роботи з дітьми різного віку, що дозволяє їй легко знаходити спільну мову з будь-яким малюком. Тетяна В’ячеславівна діагностує і лікує різні захворювання у дітей від 0 до 18 років. Вона поєднує практичну роботу з дітками і наукову. Так, лікарка має друковані роботи і постійно бере участь у наукових спеціалізованих конференціях. Є членкинею Європейської та Української академії педіатрії.

До Тетяни В’ячеславівни можна звернутися з симптомами ГРВІ, захворювань дихальних шляхів, травної системи, шкірних захворювань. Лікарка розповість все про немовлят та догляд за ними. Спостерігаючи свого малюка у Тетяни В’ячеславівни, ви можете бути впевнені у тому, що він зростатиме і розвиватиметься згідно з принципами доказової медицини. Своєю головною метою лікарка вважає допомогу своїм маленьким пацієнтами вирости здоровими дорослими. 

Тетяна Петреман веде прийом у відділенні по вул. Бендукідзе, 2.

Костянтин Мусін – досвідчений лікар-ортопед-травматолог, який вже 22 роки працює з малюками.

Лікар систематично підвищує свою кваліфікацію, беручи участь у конференціях, семінарах та вебінарах, проходячи курси тематичного удосконалення та вивчаючи професійну літературу. Костянтин Віленович є членом Української асоціації дитячих ортопедів-травматологів.

Лікар діагностує та лікує травматичні ушкодження, а також вроджені та набуті деформації верхніх та нижніх кінцівок у дітей різного віку.

Костянтин Віленович обожнює дітей за їхню щирість та позитив і саме за це любить свою роботу!

Лікар приймає пацієнтів у відділенні за адресою вул. О. Мишуги, 2.

Михайло Коростильов – молодий та амбітний лікар, який спеціалізується на дитячий ортопедії. За роки своєї роботи з дітьми фахівець вже встиг завоювати батьків своїми знаннями та професіоналізмом. 

Лікар працює з дітьми різного віку, проводить профілактичні огляди, діагностує та лікує вроджені та набуті деформації кінцівок та тулуба. Найпопулярнішими захворюваннями, з якими доводиться працювати Михайлу Євгеновичу є сколіоз, плоскостопість, кривошия та дисплазія кульшових суглобів.

На своїх консультаціях лікар докладно вивчає анамнез і історію пацієнта, щоб надати рекомендації, виходячи з індивідуальних особливостей дитини.

Лікар цінує свою роботу за те, що має можливість працювати з дітьми, яких любить за щирість, посмішки та безпосередність.

Михайло Коростильов консультує у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та О. Мишуги, 2.

Аби записатися на прийом до лікарів – звертайтеся у контакт-центр KinderKlinik за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook