иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Вітряна віспа: вакцинація дітей та дорослих

23 Липня 2021

Оновлено: 23 Липня 2021

Автор:Шульгіна Олена Володимирівна

Вітряна віспа – відоме багатьом захворювання. Це високоінфекційне гостре вірусне захворювання, що переважно зустрічається у дітей. Вітряна віспа – одна з найпоширеніших інфекцій у світі і за рівнем захворюваності поступається вона лише ГРВІ. Щороку в Україні на вітряну віспу хворіють до 200000 людей.

Джерело інфекції – хворий на вітряну віспу, який стає небезпечним для оточуючих в останні 10 днів інкубаційного періоду, а також у перші 5-7 діб з моменту появи висипу. Новонароджені можуть заразитися на вітряну віспу вже з 3 місяців.

Симптоми вітряної віспи:

 • слабкість;
 • поганий апетит;
 • підвищена температура тіла;
 • висипання, що супроводжуються свербежем.

Деякі батьки не бачать загрози цього захворювання, недооцінюючи його. Насправді ж воно може викликати ускладнення і протікати у тяжкій формі у дорослих людей.

За статистикою в 1 випадку з 50 вітряна віспа викликає ускладнення у вигляді пневмонії, енцефаліту, параліча лицьового нерва, абсцесу, стоматиту, сепсису, а також викликати розлади внутрішніх органів. 

Є дуже простий спосіб уберегти себе і вашу дитину від цього захворювання та ускладнень. Вже багато років весь світ вакцинує людей від вітряної віспи, що забезпечує надійний захист на 20 років. 

Якщо у вашої дитини з’явилися симптоми вітрянки і не всі члени родини мають імунітет до неї, то терміново вакцинувавшись ви встигнете захиститися від ускладнені, а можливо й від самого захворювання.

У KinderKlinik у наявності є вакцина Варілрикс, що підходить для дітей і дорослих. Наші лікарі проводять огляд перед вакцинацією, а після неї спостерігають, аби запевнитись, організм нормально реагує на щеплення.

Не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини – вакцинуйтеся та захистіть себе і малюка від тяжких хвороб і їх наслідків.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook