иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Волоха Алла Петрівна – лікарка-імунологиня KinderKlinik

6 Вересня 2021

Оновлено: 6 Вересня 2021

Автор:Волоха Алла Петрівна

 

Ми продовжуємо знайомити наших відвідувачів з командою KinderKlinik. Сьогодні розповідаємо про лікарку-імунологиню Алла Волоху.

Алла Петрівна є досвідченою фахівчинею, має науковий ступінь доктора наук зі спеціальності “педіатрія” та спеціалізується на дитячих інфекційних захворюваннях та дитячій імунології.

Лікарка є сертифікованим тренером ЮНІСЕФ за напрямками “Вакцинація” та “ВІЛ-інфекція у дітей”. Стажувалася в Університеті Альберти у Канаді, клініках Ізраїля та Австрії. Алла Петрівна – членкиня Європейської спільноти дитячих інфекціоністів (ESPID), Європейської асоціації з лікування ВІЛ/СНІДу у дітей (PENTA), Європейської спільноти з первинних імунодефіцитів (ESID).

Результатом всіх напрацювань і знань лікарки є 160 наукових робіт, а також підручники з дитячої імунології та посібники, співавторкою яких вона є.

Лікарка має досвід викладання, адже була доценткою і професоркою кафедри дитячих інфекційних захворювань і дитячої імунології у НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Алла Петрівна допоможе вам знайти відповідь на запитання, чому дитина так часто хворіє, діагностує та лікує інфекційні захворювання, а також відповість на всі запитання щодо імунізації малюка.

Фахівчиня лікує інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів, герпетичні інфекції, вроджені імунодефіцити, рецидивуючі інфекції, TORCH-інфекції.

Алла Петрівна допомогла тисячам дітей і їх батькам забути що таке часті хвороби, вона дуже уважна до дрібниць і легко знаходить підхід до кожного малюка.

Лікарка впевнена, що у її роботі їй допомагає любов до дітей, а головним у своїй роботі вважає допомогти їм бути здоровими і попередити появу захворювань.

Алла Волоха приймає пацієнтів у відділенні KinderKlinik по вулиці О.Мишуги, 2.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook