Під час карантину багато людей намагається різними методами запобігти зараженню коронавірусом. Але деякі з таких методів не лише невірні, але навіть небезпечні і можуть завдати шкоди здоров’ю. Ось чому останнім часом почастішали випадки опіків кон’юнктиви та рогівки ока. Пацієнти KinderKlinik, які звернулися до наших офтальмологів з подібними проблемами, поділилися свої історіями. Ми вирішили застерегти і Вас. Дитячий офтальмолог KinderKlinik Віолетта Павлишин розповіла про те, що може призвести до поразок кон’юнктиви та рогівки ока:
- порушення заходів безпеки при користуванні антисептиками;
- невірне використання кварцових ламп.
Антисептики. Чого робити не можна?
- чіпати руками обличчя, і особливо очі, після обробки рук антисептиком;
- розпорошувати антисептик на обличчя, намагаючись таким чином його продезінфікувати. Склад антисептиків не розрахований на потрапляння в обличчя, а тим більше — в очі.
У вашої дитини порушився зір?
Форма зворотнього зв'язку
Заявка відправлена, ми скоро зв'яжемось з вами
- перебувати в приміщенні під час проведення кварцування;
- дивитися на включену кварцову лампу. Це категорично заборонено!
Дії, перераховані вище, можуть викликати не тільки ураження очей (кон’юнктивіти і кератити), але й інші захворювання. У підсумку все це може послабити імунітет і не зменшити, а навіть підвищити ризик інфікування коронавірусом! Тому будьте обережні! Дотримуйтесь цих заходів безпеки! А якщо, незважаючи на запобіжні заходи, пошкоджень очей уникнути не вдалося, і у Вашої дитини з’явилися світлобоязнь, сльозотеча, почервоніння очей або будь-які інші скарги, невідкладно звертайтеся за консультацією до дитячого офтальмолога та інших фахівців KinderKlinik — ми надамо Вам необхідну допомогу. Для Вашої зручності ми виїжджаємо й додому! Також Ви можете задати свої запитання лікарю online! Бережіть Ваше здоров’я! Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0800 30 75 75 (цілодобово) 096 390 75 75 (цілодобово) 044 390 75 75 (цілодобово)
Ваш відгук