Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Як допомогти дитині встановити режим дня

5 Вересня 2020

Оновлено: 12 Жовтня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Початок нового навчального року — це завжди стрес, не тільки від зміни обстановки, але і від кардинальної зміни режиму дня. Зсув годин відбою і підйому, скорочення часу, відведеного на прогулянки і відпочинок, поява обов’язкових завдань — діти досить гостро реагують на подібні зміни. Дізнайтеся зі статті, як дитячі психологи рекомендують м’яко адаптувати дитину до нового розпорядку дня.

5 простих способів встановити режим дня

  1. Встановіть чіткий час для приймання їжі, доглядом за собою, відходом до сну і підйомів Підходьте до розв’язання цього питання поступово, наприклад спочатку встановіть точний час походів до сну, потім графік основних приймання їжі й перекусів, а потім час на гігієнічні процедури.

2. Проявіть терпіння Спочатку вашій дитині може бути складно слідувати складеним розкладом, але за кілька тижнів він до нього повністю звикне. Постарайтеся не втрачати терпіння і делікатно нагадуйте дитині про необхідність дотримуватися тимчасові рамки.

3. Виділяйте час на ніжності і обійми Щоб спростити підйоми і відходи до сну виділяєте щодня по 10-15 хвилин на обійми і ласки з малюком. Це допоможе заспокоїти його перед сном або дати позитивний настрій перед новим навчальним днем.

4. Час на сім’ю Виділяйте хоча б один день на тиждень виключно для спілкування з родиною. Це можуть бути прогулянки в парку, поїздки до родичів або друзів, тривалі активні ігри з вихованцем на відкритому повітрі.

5. Спостерігайте і налагоджуйте Через кілька місяців ви почнете розуміти, які методи впливу і тимчасові рамки оптимальні для вашої дитини. Переконайтеся, що ваш розпорядок дня є здоровим і позитивним для вашої дитини та інших членів сім’ї.

Джерело: https://www.healthychildren.org/English/family-life/family-dynamics/Pages/The-Importance-of-Family-Routines.aspx

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook