иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Як допомогти дитині встановити режим дня

5 Вересня 2020

Оновлено: 12 Жовтня 2021

Автор:Горбатюк Ольга Ігорівна

Початок нового навчального року — це завжди стрес, не тільки від зміни обстановки, але і від кардинальної зміни режиму дня. Зсув годин відбою і підйому, скорочення часу, відведеного на прогулянки і відпочинок, поява обов’язкових завдань — діти досить гостро реагують на подібні зміни. Дізнайтеся зі статті, як дитячі психологи рекомендують м’яко адаптувати дитину до нового розпорядку дня.

5 простих способів встановити режим дня

  1. Встановіть чіткий час для приймання їжі, доглядом за собою, відходом до сну і підйомів Підходьте до розв’язання цього питання поступово, наприклад спочатку встановіть точний час походів до сну, потім графік основних приймання їжі й перекусів, а потім час на гігієнічні процедури.

2. Проявіть терпіння Спочатку вашій дитині може бути складно слідувати складеним розкладом, але за кілька тижнів він до нього повністю звикне. Постарайтеся не втрачати терпіння і делікатно нагадуйте дитині про необхідність дотримуватися тимчасові рамки.

3. Виділяйте час на ніжності і обійми Щоб спростити підйоми і відходи до сну виділяєте щодня по 10-15 хвилин на обійми і ласки з малюком. Це допоможе заспокоїти його перед сном або дати позитивний настрій перед новим навчальним днем.

4. Час на сім’ю Виділяйте хоча б один день на тиждень виключно для спілкування з родиною. Це можуть бути прогулянки в парку, поїздки до родичів або друзів, тривалі активні ігри з вихованцем на відкритому повітрі.

5. Спостерігайте і налагоджуйте Через кілька місяців ви почнете розуміти, які методи впливу і тимчасові рамки оптимальні для вашої дитини. Переконайтеся, що ваш розпорядок дня є здоровим і позитивним для вашої дитини та інших членів сім’ї.

Джерело: https://www.healthychildren.org/English/family-life/family-dynamics/Pages/The-Importance-of-Family-Routines.aspx

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook