Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Як лікарі KinderKlinik оперативно реагують на ситуації, що загрожують життю

25 Вересня 2020

Оновлено: 24 Вересня 2020

Автор:Шмирьов Олег Валерійович

Щоденні подвиги лікарів практично не висвітлюють в блогах і ЗМІ. Але команда KinderKlinik знає, що чиясь освітлена історія, можливо, може врятувати інше життя. У цій статті ми б хотіли висвітлити випадок з практики лікаря-експерта Шмирьова Олега Валерійовича (веде прийом у відділенні по вул. Кахи Бендукідзе 2 та по Олександра Мішуги 2), а також надати коротку пам’ятку для батьків по правильній поведінці в екстрених ситуаціях.

Інформація про фахівця

Шмирев Олег Валерійович є лікарем вищої кваліфікаційної категорії, досвідченим дитячим пульмонологом, дитячим торакальним хірургом, який працює за найсучаснішими малотравматичним технікам, експертом, який досконало володіє технікою ендоскопічного втручання. Більш ніж за 29 років практики доктор допоміг тисячам малюків зі складними аномаліями розвитку органів дихальної системи та органів грудної клітки перемогти хворобу й зберегти повноцінну якість життя. Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми. Постійно удосконалює практичні навички в провідних центрах дитячої хірургії, активно займається академічною роботою.
Його оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Історія від лікаря

«Дитина 1,5 років доставлена у відділення зі скаргами на задишку, безперервний кашель, виражене занепокоєння. Зі слів матері — старша дитина в сім’ї пригостла молодшу цукеркою з цільним мигдалем. Мати спробувала витягти шматочок їжі з рота, але дитина злякалася, зробила різкий вдих і закашлялася. На підставі анамнезу і даних зовнішнього огляду і рентгенографії, поставлений діагноз «чужорідне тіло дихальних шляхів». Прийнято рішення про проведення поднаркозной бронхоскопії. При огляді бронхоскопом, в правому бронху виявлено сторонній предмет – ядро мигдалю.Чужорідне тіло витягнуто, дитина переведена в палату для подальшого спостереження.
Після виходу з наркозу дитина оглянута повторно — без патології та готова до виписки».

Потрібна консультація?

Записатись

Пам’ятка для батьків

 • Не залишайте в зоні досяжності дитини дрібні іграшки, деталі конструктора, гудзики, дрібні шматочки їжі і інші невеликі предмети.
  • Надійно сховайте батарейки. При попаданні у вологе середовище розвивається електрохімічний опік слизових з небезпекою перфорації стінки стравоходу.
  • Якщо дитина помістив в рот не призначений для нього маленький шматочок їжі – не намагайтеся витягти його пальцями. Це призведе до травм неба і глотки, налякає дитину і спровокує різкий вдих, а шматочок їжі потрапить в бронх.
  • Якщо дитина подавився – не витягайте чужорідне тіло самостійно пальцями. Негайно викличте бригаду швидкої допомоги і чекайте лікаря.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook