Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Як лікарі KinderKlinik оперативно реагують на ситуації, що загрожують життю

25 Вересня 2020

Оновлено: 24 Вересня 2020

Автор:Шмирьов Олег Валерійович

Щоденні подвиги лікарів практично не висвітлюють в блогах і ЗМІ. Але команда KinderKlinik знає, що чиясь освітлена історія, можливо, може врятувати інше життя. У цій статті ми б хотіли висвітлити випадок з практики лікаря-експерта Шмирьова Олега Валерійовича (веде прийом у відділенні по вул. Кахи Бендукідзе 2 та по Олександра Мішуги 2), а також надати коротку пам’ятку для батьків по правильній поведінці в екстрених ситуаціях.

Інформація про фахівця

Шмирев Олег Валерійович є лікарем вищої кваліфікаційної категорії, досвідченим дитячим пульмонологом, дитячим торакальним хірургом, який працює за найсучаснішими малотравматичним технікам, експертом, який досконало володіє технікою ендоскопічного втручання. Більш ніж за 29 років практики доктор допоміг тисячам малюків зі складними аномаліями розвитку органів дихальної системи та органів грудної клітки перемогти хворобу й зберегти повноцінну якість життя. Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми. Постійно удосконалює практичні навички в провідних центрах дитячої хірургії, активно займається академічною роботою.
Його оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Історія від лікаря

«Дитина 1,5 років доставлена у відділення зі скаргами на задишку, безперервний кашель, виражене занепокоєння. Зі слів матері — старша дитина в сім’ї пригостла молодшу цукеркою з цільним мигдалем. Мати спробувала витягти шматочок їжі з рота, але дитина злякалася, зробила різкий вдих і закашлялася. На підставі анамнезу і даних зовнішнього огляду і рентгенографії, поставлений діагноз «чужорідне тіло дихальних шляхів». Прийнято рішення про проведення поднаркозной бронхоскопії. При огляді бронхоскопом, в правому бронху виявлено сторонній предмет – ядро мигдалю.Чужорідне тіло витягнуто, дитина переведена в палату для подальшого спостереження.
Після виходу з наркозу дитина оглянута повторно — без патології та готова до виписки».

Потрібна консультація?

Записатись

Пам’ятка для батьків

  • Не залишайте в зоні досяжності дитини дрібні іграшки, деталі конструктора, гудзики, дрібні шматочки їжі і інші невеликі предмети.
    • Надійно сховайте батарейки. При попаданні у вологе середовище розвивається електрохімічний опік слизових з небезпекою перфорації стінки стравоходу.
    • Якщо дитина помістив в рот не призначений для нього маленький шматочок їжі – не намагайтеся витягти його пальцями. Це призведе до травм неба і глотки, налякає дитину і спровокує різкий вдих, а шматочок їжі потрапить в бронх.
    • Якщо дитина подавився – не витягайте чужорідне тіло самостійно пальцями. Негайно викличте бригаду швидкої допомоги і чекайте лікаря.

Вам також буде цікаво:

25 Березня 2025
Аудіометрія для дітей та дорослих

Порушення слуху зустрічаються у трьох дітей із 1000 новонароджених, і згодом без належного лікування це веде до багатьох проблем. Спочатку діти не можуть повноцінно взаємодіяти зі світом: навіть те, що вони не чують нормально батьківські голоси, вже суттєво впливає на них. Через це відбувається затримка психічного і мовного розвитку, а також виникають проблеми із соціалізацією. […]

24 Березня 2025
Ендоскопія носа, горла, вуха: коли робити і навіщо

Острые боли в горле или носу не проходит месяцами, мешая спать? Гострий біль у горлі чи носі не минає місяцями, заважаючи спати? А ви знаєте, наскільки сильним буває вушний біль? Вона одна з найінтенсивніших і може буквально зводити з розуму. Якщо ви хоч раз її відчували, то розумієте, як важливо швидко з’ясувати причину та розпочати […]

24 Березня 2025
Тонзиліт: симптоми, діагностика, лікування

Гланди – наші “тихі” захисники. Вони стоять на варті і першими зустрічають віруси та бактерії. Але іноді ці «захисники» самі перетворюються на проблему. Тонзиліт, або запалення мигдаликів, знайомий багатьом. Захворювання часто зустрічається серед дітей та їх батьків. Ним страждає 5-15% дорослого населення. Серед дітей картина сумніша — від 30 до 45%. Воно не таке нешкідливе, […]

Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
  • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
  • корекційні заняття з логопедом
  • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
  • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 500 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

  • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 —пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн-сб 09:00-20:00, нд 09:00-19:00
  • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
  • 20 медичних напрямків
  • понад 75 досвідчених лікарів
  • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

  • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
  • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
  • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
  • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook