иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Як лікарі KinderKlinik оперативно реагують на ситуації, що загрожують життю

25 Вересня 2020

Оновлено: 24 Вересня 2020

Автор:Шмирьов Олег Валерійович

Щоденні подвиги лікарів практично не висвітлюють в блогах і ЗМІ. Але команда KinderKlinik знає, що чиясь освітлена історія, можливо, може врятувати інше життя. У цій статті ми б хотіли висвітлити випадок з практики лікаря-експерта Шмирьова Олега Валерійовича (веде прийом у відділенні по вул. Кахи Бендукідзе 2 та по Олександра Мішуги 2), а також надати коротку пам’ятку для батьків по правильній поведінці в екстрених ситуаціях.

Інформація про фахівця

Шмирев Олег Валерійович є лікарем вищої кваліфікаційної категорії, досвідченим дитячим пульмонологом, дитячим торакальним хірургом, який працює за найсучаснішими малотравматичним технікам, експертом, який досконало володіє технікою ендоскопічного втручання. Більш ніж за 29 років практики доктор допоміг тисячам малюків зі складними аномаліями розвитку органів дихальної системи та органів грудної клітки перемогти хворобу й зберегти повноцінну якість життя. Доктор щорічно відвідує профільні конференції й симпозіуми. Постійно удосконалює практичні навички в провідних центрах дитячої хірургії, активно займається академічною роботою.
Його оперативна реакція на нестандартну ситуацію допомогла зберегти життя дитині. Як саме? Дізнайтеся нижче.

Історія від лікаря

«Дитина 1,5 років доставлена у відділення зі скаргами на задишку, безперервний кашель, виражене занепокоєння. Зі слів матері — старша дитина в сім’ї пригостла молодшу цукеркою з цільним мигдалем. Мати спробувала витягти шматочок їжі з рота, але дитина злякалася, зробила різкий вдих і закашлялася. На підставі анамнезу і даних зовнішнього огляду і рентгенографії, поставлений діагноз «чужорідне тіло дихальних шляхів». Прийнято рішення про проведення поднаркозной бронхоскопії. При огляді бронхоскопом, в правому бронху виявлено сторонній предмет – ядро мигдалю.Чужорідне тіло витягнуто, дитина переведена в палату для подальшого спостереження.
Після виходу з наркозу дитина оглянута повторно — без патології та готова до виписки».

Потрібна консультація?

Записатись

Пам’ятка для батьків

 • Не залишайте в зоні досяжності дитини дрібні іграшки, деталі конструктора, гудзики, дрібні шматочки їжі і інші невеликі предмети.
  • Надійно сховайте батарейки. При попаданні у вологе середовище розвивається електрохімічний опік слизових з небезпекою перфорації стінки стравоходу.
  • Якщо дитина помістив в рот не призначений для нього маленький шматочок їжі – не намагайтеся витягти його пальцями. Це призведе до травм неба і глотки, налякає дитину і спровокує різкий вдих, а шматочок їжі потрапить в бронх.
  • Якщо дитина подавився – не витягайте чужорідне тіло самостійно пальцями. Негайно викличте бригаду швидкої допомоги і чекайте лікаря.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня крім середи 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — пн, ср, пт, сб  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській та Виноградарі:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня крім середи 09:00-18:00
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Виноградарі - пн, ср, пт та сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook