Карантин закінчується, і ми поступово повертаємося до звичного способу життя: повертаємося до звичної роботи, соціалізуємо, зустрічаємося з друзями. Але не варто забувати про малюків. За період ізоляції більшість дітей звикли до затишного домашньому режиму: відсутність чіткого розпорядку, звичні умови проживання, цілодобова присутність батьків та інших членів сім’ї — що може бути краще? І ось ця ідилія розбивається у звичну швидкоплинну рутину. Давайте ж дізнаємося, як же допомогти малюкові швидко адаптуватися до мінливих умов і зробити адаптацію максимально комфортною.
Новий режим
Поступово перебудовуйте режим дня з «карантинного» на «робочий»:
• введіть точний час відбою і підйому;
• прив’яжіть прийоми їжі до певних годин;
• відкоригуйте тривалість прийомів їжі (15 -30 хвилин);
• акцентуйте увагу на часу для роботи та відпочинку.
Поступовий перехід
Після виходу в дитячий сад дітям досить складно відразу перебудуватися, тому знайдіть можливість в перший час забирати дитину раніше, наприклад до обіду або після денного сну. Це допоможе зробити перехід в новий режим більш плавним.
Режим «мрійник»
В ігровій формі говорите дитині як вам хочеться повернутися на роботу: «Ах, як я мрію повернутися на роботу! Там у мене і комп’ютер, і друзі та кружка улюблена. А ти мрієш повернутися в садок? З ким би ти хотів побачитися?». Якщо ви хочете зробити режим адаптації вашого малюка максимально комфортним — ви можете проконсультуватися з психологом KinderKlinik. Задайте питання в очному або дистанційною формою. Наші фахівці працюють для вас.
Є питання?
Форма зворотнього зв'язку
Заявка відправлена, ми скоро зв'яжемось з вами
Як записатися на прийом
Запишіться до фахівця через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефонами: 0800 30 75 75, 096390 75 75, 044390 75 75. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.
Ваш відгук