иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Як зберегти зір школяра?

20 Вересня 2021

Оновлено: 22 Листопада 2021

Автор:Сабадаха Оксана Валеріївна

Давно відомо, що за роки навчання в школі у дітей значно погіршується зір. Цього можна уникнути, дотримуючись деяких правил, але якщо у школі батьки не можуть проконтролювати дітей, то вдома цілком можливо забезпечити необхідні умови для здорових очей дитини.

Про те, як зберегти зір школяра розповіла лікарка-офтальмологиня Оксана Сабадаха.

 • Подбайте про робоче місце дитини. Уроки необхідно робити обов’язково за столом, а відстань від очей до підручника або робочого зошита має становити 33-40 см.
 • Простежте за тим, щоб навантаження чергувалися з відпочинком. Дитина 6-7-ми років повинна займатися не більше 30 хвилин, після чого відпочивати протягом 10 хвилин. Школяр 8-11 років вже може винести 45 хвилин навантаження, після чого відпочивати протягом 10 хвилин. У 13-14 років дитина може займатися безперервно близько 60 хвилин, а в 16-18 – 90-та хвилин.
 • Забезпечте правильне освітлення. Крім загального освітлення в кімнаті, у дитини повинна бути настільна лампа, яка розташовується зліва, якщо дитина – правша і справа, якщо дитина – лівша.
 • Ну і, звичайно, не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі і активні ігри. Це обов’язково позитивно відобразиться на здоров’ї і загальному стані дитини.

Якщо у вас є будь-які питання з приводу зору вашої дитини, не втрачайте час і звертайтеся до лікаря! Чим раніше ви почнете виконувати рекомендації офтальмолога, тим більше шансів буде на те, щоб відновити і зберегти зір. Фахівці KinderKlinik завжди готові зробити якісний огляд і проконсультувати, надавши свої ефективні рекомендації.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook