иконка 096 390 75 75
💙💛 Ми працюємо
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Яких лікарів необхідно відвідати до 3-х місяців?

6 Вересня 2021

Оновлено: 28 Грудня 2021

Автор:Кусевич Оксана Ігорівна

Перші місяці малюка є дуже важливими для його подальшого розвитку. Тому дитину потрібно показати кільком спеціалістам, які зможуть проконтролювати цей процес і зрозуміти чи правильно розвивається дитина, адже чим раніше помітити якісь відхилення і почати їх коригувати, тим швидше малюк стане здоровим.

У перші дні життя дитини її оглядає педіатр. Він оцінює рефлекси, оглядає шкіру. Якщо ж лікар матиме якісь сумніви щодо розвитку малюка, то він направить на огляд до вузькопрофільного спеціаліста.

Отже, у віці до 3-х місяців важливо показати дитину хірургу або ортопеду, неврологу та офтальмологу.

Невролог може оцінити чи немає у малюка порушень слуху та перевірити його рефлекси. В залежності від того, як пройде огляд невролог може призначити додаткові обстеження.

Відвідати хірурга потрібно в перший місяць дитини. Цей спеціаліст є дуже важливим, тому що певні захворювання може помітити лише він (м’язова кривошия, дисплазія кульшових суглобів, вивих стегна, гемангіоми та інше).

Офтальмолог – обов’язковий лікар для малюків перших місяців життя, особливо, якщо малюк є недоношеним або народився під час складних пологів. Існує багато захворювань, які дуже важливо виявити на першому місяці життя (глаукома, катаракта, ретинобластома та інші).

Окрім того, на першому і другому місяцях життя слід почати імунізацію малюка, так в ці періоди дітям роблять перші дози вакцин від гепатиту, кашлюка, дифтерії, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, ротавірусу, менінгококу, пневмококу, а також БЦЖ.

Тож ми закликаємо вас не нехтувати візитами до вузькопрофільних спеціалістів в перші місяці життя – вони є запорукою здорового дитинства і правильного розвитку вашого малюка!

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють 3 відділення:

Відділення по вул.  К. Бендукідзе, 2 тимчасово зачинене до подальшого повідомлення.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — пн, ср, пт 09:00-18:00, сб 10:00-17:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — вт, чт, сб 10:00-18:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — ср, пт 10:00-17:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — тимчасово зачинене
 •  
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • тимчасовий режим роботи лабораторії на Позняках - пн, ср, пт, сб 10:00-14:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook