fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Захист від енцефаліту

20 Квітня 2021

Весною дуже актуальними стають прогулянки у лісах і парках. Але разом з тим будь-кого може очікувати небезпека у вигляді кліщів, які є переносниками хвороб, в тому числі енцефаліту.

Ця хвороба вражає ЦНС і може викликати параліч, а іноді навіть призводити до смерті. Захистити від цього може вакцинація. Для вашої зручності ми створили комплексний пакет “Захист від енцефаліту”.

Він включає у себе:

  • вакцинацію від енцефаліту (3 щеплення);
  • 3 консультації лікаря

3 вакцини

Вакцинація з використанням вакцини: “ФСМЕ-ІМУН” Пфайзер Ейч. Сі. Пі. Корпорейшн (Для профілактики кліщового енцефаліту 0,5 мл)

3 консультації

лікаря загальної практики – сімейного лікаря

Вам також буде цікаво:

11 Травня 2021
Вакцинація від ВПЛ - захист дитини від онкології в майбутньому

Близько 70% випадків раку шийки матки викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). 16 і 18 штами цього вірусу володіють високим онкогенних потенціалом, і саме вони найчастіше можуть спровокувати розвиток раку. У нас є можливість захистити дітей від цього діагнозу шляхом вакцинації.

28 Квітня 2021
Акне: чому виникає і як доглядати за шкірою дитини

Обличчя дитини «обсипало»? Ви сподіваєтеся, що це лише підліткові прищі, які з віком самі пройдуть? Але не все так просто. Можливо, це «акне», яке проходить далеко не завжди саме по собі, часто потрібна корекція способу життя дитини і правильний догляд за шкірою. Давайте розбиратися разом з дитячим дерматологом KinderKlinik Ніною Прищепою. Що таке «акне»? Це […]

26 Квітня 2021
Що робити, якщо дитина отруїлася побутовою хімією?

Багато разів ми зустрічали напис на упаковці “Зберігати в недоступному для дітей місці”. І це не просто нагадування, це правило, обов’язкове до виконання! У наших будинках дуже багато речовин, які шкідливі і небезпечні для здоров’я, а іноді і життя дітей, якщо зберігаються не там, де їм належить. У групі ризику опиняються діти від 1 до […]