иконка 096 390 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Захист від енцефаліту

20 Квітня 2021

Весною дуже актуальними стають прогулянки у лісах і парках. Але разом з тим будь-кого може очікувати небезпека у вигляді кліщів, які є переносниками хвороб, в тому числі енцефаліту.

Ця хвороба вражає ЦНС і може викликати параліч, а іноді навіть призводити до смерті. Захистити від цього може вакцинація. Для вашої зручності ми створили комплексний пакет “Захист від енцефаліту”.

Він включає у себе:

  • вакцинацію від енцефаліту (3 щеплення);
  • 3 консультації лікаря

3 вакцини

Вакцинація з використанням вакцини: “ФСМЕ-ІМУН” Пфайзер Ейч. Сі. Пі. Корпорейшн (Для профілактики кліщового енцефаліту 0,5 мл)

3 консультації

лікаря загальної практики – сімейного лікаря

Вартість пакету “Захист від енцефалиту” складає 8400 грн.

Вам також буде цікаво:

10 Лютого 2022
Що робити, якщо дитина захворіла на Covid-19?

Вже два роки тема коронавірусу лишається актуальною. Хворіють на нього, як дорослі, так і діти. Є багато інформації про вірус та його лікування, але лікарка-педіатриня Марія Крепак розповідає, чому важливо звернутися до лікаря при виявленні тривожних симптомів. Covid-19 – це респіраторний вірус і передається він  повітряно-крапельним шляхом при контакті з хворою людиною. Важливо розуміти, що […]

10 Січня 2022
Обов'язкові лабораторні дослідження дитини до року

Найчастіше дітям до року призначають загальний чи розгорнутий аналіз крові (залежно від показань), загальний аналіз сечі та визначення рівня глюкози у крові.

29 Грудня 2021
Атопічний дерматит

Як правило, атопічний дерматит з'являється у дітей у ранньому віці (найчастіше на третьому місяці життя), а у більш зрілому віці може затихати, але не завжди.

KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook