fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Річна програма для дітей старше року

25 Березня 2019

Хочете бути впевненими в здоров’ї своєї дитини? Хочете знати, що робити, якщо у неї раптово піднялася температура, почався кашель або з’явився будь-який інший симптом? Хочете контролювати розвиток дитини? Без «гарячки» отримувати довідки для спортивних секцій, дитячого садка, або школи? Тоді ласкаво просимо до KinderKlinik!

Спеціально для вашої дитини ми розробили комплексний річний пакет «Річна програма для дітей старше року»! Програма базується на багаторічній практиці провідних фахівців KinderKlinik і світових педіатричних протоколах.

Що входить до пакету?

Термін дії пакету: 365 днів з моменту придбання.

У чому переваги пакетів?

  • Ваш персональний педіатр системно стежить за здоров’ям дитини, планує і контролює графік консультацій у дитячих лікарів вузького профілю. Річні пакети KinderKlinik — це ваша зручність і гарантія того, що дитина вчасно пройде всі обстеження і аналізи
  • У вас завжди є відповіді на питання про здоров’я дитини, адже персональний педіатр на зв’язку з вами 7 днів на тиждень. А в разі хвороби кваліфікована медична допомога надається негайно
  • Набір актуальних медичних послуг на весь рік за спеціальною фіксованою ціною, на яку не впливають жодні зовнішні чинники
  • В рамках пакета дитина пройде також і всі обстеження для вступу в дитячий сад і школу, переходу в наступний клас і відвідування спортивних секцій. Відповідні медичні довідки включені в пакети і видаються за запитом батьків.

Уточнити подробиці можна за телефонами:
0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

* Вартість лікувальних процедур, вакцин, медикаментів і виробів медичного призначення, які будуть використовуватися під час проведення медичних маніпуляцій — у вартість не входять і сплачуються додатково.

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!