fbpx
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Знайомтеся, лікарі KinderKlinik

5 Червня 2020

У KinderKlinik працюють кращі доказові експерти, для яких здоров’я вашої дитини понад усе. Давайте ж ближче познайомимося з одним з фахівців, яким ви захочете довірити свого малюка.

Лазаренко Тетяна Анатоліївна: лікар, до якого тягнуться діти

Після закінчення Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Тетяна Анатоліївна піклується про здоров’я малюків вже понад 10 років. Доктор працювала в провідних приватних педіатричних центрах, накопичила достатній практичний досвід у веденні складних пацієнтів. Доктор Лазаренко активно займається самоосвітою: відвідує престижні профільні семінари, конференції (наприклад, «Profi Lab»), курси підвищення кваліфікації. Як результат, лікар завжди знає про сучасні тенденції в діагностиці або лікуванні дитячих захворювань.

Крім підвищення професійної кваліфікації, Тетяна Анатоліївна активно займається академічною роботою. Так, її останнім завершеним проєктом є переклад та адаптація актуального клінічного протоколу.

Давайте ж познайомимося з лікарем ближче:

— Тетяна Анатоліївна, що вас надихає в ваше роботі?

«Мене надихають діти — вони безпосередні, діляться своєю позитивною енергією і гарним настроєм. Дітки — відкриті, веселі та кмітливі непосиди, дивлячись на яких посміхаєшся».

— Що для вас означає поняття «хороший лікар»?

«Хороший лікар — це фахівець, який гармонійно поєднує у своїй практиці практичний і теоретичний досвід. Хороший лікар постійно вчиться і застосовує отримані знання на практиці. Крім того, він повинен володіти хорошими комунікативними навичками та психологічними прийомами для встановлення контакту як з самим пацієнтом, так і з його рідними».

— Як для дитини зробити зустріч з педіатром максимально комфортною?

«Для дітей важливо відчувати себе комфортно і захищено: якщо подобається лікар, місце зустрічі — це дозволяє отримати дитині тільки позитивний досвід від зустрічі з лікарем. Якщо батьки відчувають себе впевнено, довіряють лікарю, дитина інтуїтивно відчуває це і легше виходить на контакт, що дозволяє зробити зустріч продуктивною».

Як записатися на консультацію

Запишіться на прийом до фахівця через форму зворотного зв’язку на сайті або за вказаними телефонами:

0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75

Оператор кол-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний для вас час.

Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Вам також буде цікаво:

12 Січня 2021
Вакцинація дорослих в KinderKlinik

Чи знаєте ви, що щеплення потрібні не тільки малюкам, але і дорослим? Як же підготуватися до процедури? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik Олени Махоти!

11 Січня 2021
Лишай у дітей: як розпізнати та що робити?

Після контакту з бездомним тваринам у дитини з’явилися дивні сверблячі плями на шкірі? У малюка нерівномірно сходить загар, залишаючи невеликі бліді ділянки? Висип не зникає і поступово збільшується в розмірах? Об’єднати ці стани можна одним загальним діагнозом — лишай. У цього захворювання безліч видів і масок, що ускладнюють діагностику. Але для досвідчених дерматологів KinderKlinik немає […]

8 Грудня 2020
Як зберігати зціджене молоко?

Як правильно зберігати та використовувати зціджене молоко? Дізнайтеся зі статті експерта з грудного вигодовування KinderKlinik Олександри Кащенко!

Цілодобова медична допомога
Відділення KinderKlinik по вул. Деміївській 16 і вул. Вишгородській 45/2, працюють 24/7
 • Досвідчені дитячі лікарі нададуть допомогу цілодобово (огляд, постановка діагнозу, інфузійна терапія (крапельниця), спостереження за станом дитини, введення антибіотиків та інших медикаментів)
 • Лабораторні дослідження 24/7
 • Палати з наглядом лікаря
 • Денний стаціонар
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
Експрес-лабораторії
Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у всіх відділеннях KinderKlinik:
 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • у відділеннях по вул. Деміївській, 16 та вул. Вишгородській, 45/2 прийом аналізів — 24/7
 • у відділеннях по вул. К. Бендукідзе, 2 та вул. О. Мишуги, 2 прийом аналізів — з 08:00 до 18:00
Мобільний додаток
 • прямий чат з Вашим педіатром або черговим лікарем KinderKlinik
 • електронна медична карта дитини в вашому мобільному — результати аналізів і діагностичних досліджень, висновків, призначень лікарів тощо
 • контроль оплат
 • функція Call Back
Відділення KinderKlinik
У мережі клінік для дітей KinderKlinik працюють:
 • 4 відділення:
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — з 08:00 до 20:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — 24/7
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — 24/7
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.