Працюємо 24/7
Виклик лікаря
Facebook Instagram Youtube

Звернення щодо епідемічної ситуації з грипом та Covid-19

22 Січня 2022

Оновлено: 21 Січня 2022

Автор:Горбань Ганна Владиславівна

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та Covid-19 головна лікарка KinderKlinik Ганна Горбань звернулася до пацієнтів з інформацією про те, як застерегти себе та дітей від цих захворювань.

“Розкажу про те, на якому етапі ми знаходимося щодо епідемічної ситуації по Covid-19 та грипу, що можемо запропонувати пацієнтам.

При всій психологічній напрузі, в якій ми прожили останні два роки, у зв’язку з пандемією, педіатри провели цей час відносно спокійно щодо інших інфекційних захворювань, через те, що була ізоляція. Але разом із тим через ізоляцію почав згасати колективний імунітет у дітей, оскільки віруси не поширювалися. Зараз, у міру спаду пандемії, починають відбуватися очікувані процеси – зростання захворюваності на інші інфекції. Непоодинокими стали випадки одночасного зараження на Covid-19 і грип ще й у поєднанні з норовірусом. Грип А змінюється на грип В та інші випадки.

Щоб полегшити цей процес, ми в черговий раз просимо вакцинуватися. Ми, як лікарі, хочемо допомогти вам ще до того, як ви занедужаєте. А у цьому допомагає саме вакцинація.

Оскільки сталося те, чого лікарі хотіли найменше – це Covid-19 та грип одночасно, то виникла потреба діагностики. У нас у клініці доступні тести, які одним аналізом визначають вірус грипу А чи В та коронавірус. Діагностика є важливою, оскільки від грипу існує терапія. Вона допомагає одужати, але не запобігатиме грипу іншого типу, що зробить вакцинація. Зазначу, що грип в Україні ще не дістався піку, оскільки для України типовими є пізні весняно-літні варіанти грипу. Це означає, що ви ще встигнете вакцинуватися та набути імунітет.

Також закликаю вас дотримуватися показань лікаря. Якщо він призначає аналізи або діагностику, то не забувайте про це. Це допомагає розуміти стан людини та приймати рішення про подальшу тактику ведення. Якщо ви захворіли – обов’язково звертайтеся до медичного персоналу, не займайтеся самолікуванням, не приймайте антибіотики без призначення лікаря”.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, що дозволяє визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином, батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи KinderKlinik можуть комбінувати тест з іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та спрямовувати дитину дощ суміжних фахівців. 👉 Показання для проведення тесту Векслера: […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Декларація з терапевтом в KinderKlinik
 • Безкоштовний прийом лікаря-терапевта за програмою медичних гарантій у відділенні по вул. К. Бендукідзе, 2 (10 хвилин від метро Звіринецька)
 • Видача довідок та лікарняних
 • Направлення на аналізи, діагностику та на прийом до лікарів вузького профілю
 • Щеплення вакцинами європейських країн
Центр психології, нейрокорекції та логопедії для дітей
 • консультації нейропсихолога, практичного психолога, невролога, психіатра
 • корекційні заняття з логопедом
 • ведення дітей з РАС, мовними порушеннями, розладами харчової поведінки та ін.
 • кризове консультування дорослих
Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня 09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт-сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт-сб 09:00-18:00
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook