иконка 0800 30 75 75
Працюємо 24/7
Виклик лікаря иконка Особистий кабінет

Звернення щодо епідемічної ситуації з грипом та Covid-19

22 Січня 2022

Оновлено: 21 Січня 2022

Автор:Горбань Ганна Владиславівна

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та Covid-19 головна лікарка KinderKlinik Ганна Горбань звернулася до пацієнтів з інформацією про те, як застерегти себе та дітей від цих захворювань.

“Розкажу про те, на якому етапі ми знаходимося щодо епідемічної ситуації по Covid-19 та грипу, що можемо запропонувати пацієнтам.

При всій психологічній напрузі, в якій ми прожили останні два роки, у зв’язку з пандемією, педіатри провели цей час відносно спокійно щодо інших інфекційних захворювань, через те, що була ізоляція. Але разом із тим через ізоляцію почав згасати колективний імунітет у дітей, оскільки віруси не поширювалися. Зараз, у міру спаду пандемії, починають відбуватися очікувані процеси – зростання захворюваності на інші інфекції. Непоодинокими стали випадки одночасного зараження на Covid-19 і грип ще й у поєднанні з норовірусом. Грип А змінюється на грип В та інші випадки.

Щоб полегшити цей процес, ми в черговий раз просимо вакцинуватися. Ми, як лікарі, хочемо допомогти вам ще до того, як ви занедужаєте. А у цьому допомагає саме вакцинація.

Оскільки сталося те, чого лікарі хотіли найменше – це Covid-19 та грип одночасно, то виникла потреба діагностики. У нас у клініці доступні тести, які одним аналізом визначають вірус грипу А чи В та коронавірус. Діагностика є важливою, оскільки від грипу існує терапія. Вона допомагає одужати, але не запобігатиме грипу іншого типу, що зробить вакцинація. Зазначу, що грип в Україні ще не дістався піку, оскільки для України типовими є пізні весняно-літні варіанти грипу. Це означає, що ви ще встигнете вакцинуватися та набути імунітет.

Також закликаю вас дотримуватися показань лікаря. Якщо він призначає аналізи або діагностику, то не забувайте про це. Це допомагає розуміти стан людини та приймати рішення про подальшу тактику ведення. Якщо ви захворіли – обов’язково звертайтеся до медичного персоналу, не займайтеся самолікуванням, не приймайте антибіотики без призначення лікаря”.

Вам також буде цікаво:

6 Липня 2023
Лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Дитяча лікувальна фізкультура – це комплекс фізіотерапевтичних та інших методик, яка включає різні види фізичних вправ, спрямованих на усунення симптомів різних захворювань, укріплення організму та профілактику виникнення порушень здоров’я. Фахівці з масажу, реабілітологи мережі KinderKlinik проводять заняття для дітей та підлітків, програми яких складені з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Особливо корисною лікувальна фізкультура […]

5 Липня 2023
🧠 Визначення рівня інтелектуального розвитку дитини за Векслером

Тест Векслера – це сучасний спосіб дослідження інтелекту дитини, який дає змогу визначити, де саме дитина відстає у розвитку. Таким чином батьки дізнаються про патології та недоліки, які потрібно виправити. Дитячі психологи мережі KinderKlinik можуть комбінувати тест із іншими методиками, виявляючи неврологічні та психологічні захворювання, та направляти дитину до суміжних фахівців.   👉 Показання для […]

21 Червня 2023
Репеленти для дітей: як використовувати

Цьогоріч літу властива більша присутність комарів та мошок, тож актуальним для захисту дітей від них є використання репелентів. Зверніть увагу! Зазвичай репеленти можна наносити на дитячу шкіру починаючи з 2 років. Застосування засобів проти комах у більш ранньому віці потрібно обговорити зі своїм лікарем-педіатром. Чому так? Шкіра дитини за своїми властивостями та будовою відрізняється від […]

Акція для молодих батьків

Перша консультація педіатра для новонародженої дитини всього 200 грн.

Знижка 15% на консультацію одного з вузькопрофільних дитячих фахівців (невролога, ортопеда чи окуліста)

Спеціальна пропозиція діє протягом 3 місяців з дати виписки з пологового будинку.

KinderKlinik працює в обмеженому режимі

До послуг маленьких пацієнтів та їхніх батьків працюють відділення:

Відділення KinderKlinik працюють

У мережі клінік для дітей KinderKlinik 4 відділення:

 • на Позняках, по вул. О. Мишуги 2 — щодня 09:00-19:00
 • на Деміївці, по вул. Деміївська 16 — щодня 09:00-19:00
 • на Виноградарі, по вул. Вишгородська 45/2 — щодня крім нд  09:00-19:00
 • на Печерську, по вул. К. Бендукідзе 2 — вт, чт, сб 09:00-19:00
 • 20 медичних напрямків
 • понад 75 досвідчених лікарів
 • експрес-лабораторія, інструментальна діагностика та ін.
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторії працюють для дітей і дорослих у відділенні на Позняках, Деміївській, Виноградарі та Печерську:

 • виконуємо біохімічні та гематологічні дослідження, аналізи сечі та калу, експрес-тести на поширені вірусні та бактеріальні інфекції та ін.
 • дослідження виконуються в звичайному і CITO (терміновому) режимах
 • режим роботи лабораторії на Позняках - щодня 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Деміївській - щодня  09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Виноградарі - щодня крім нд 09:00-18:00
 • режим роботи лабораторії на Печерську - вт, чт, сб 09:00-18:00
Окремі входи і зони очікування
У всіх відділеннях KinderKlinik організовані окремі входи і окремі зони очікування для хворих, і для здорових дітей. Діти, які прийшли на плановий огляд або вакцинацію, не перетинаються з дітками, хворими на інфекційні хвороби. Діти не заражають один одного!
KinderKlinik в Instagram
[instagram-feed]

Записатися на прийом


KinderKlinik в Facebook